Свята Юлія Більяр

Свята Юлія Більяр

Свята Юлія Більяр

Свята Юлія Більяр народилася 12 липня 1751 року у Кювіллі, Пікардія, Франція, померла 8 квітня 1816 року у Франції – свята Римо-Католицької Церкви, монахиня, засновниця жіночої монашої конгрегації “Сестри Пресвятої Діви Марії з Намюру”.

Народилася у бідній селянській сім’ї, яка володіла невеликою ділянкою землі і займалася торгівлею. В 14 років прийняла обіт безшлюбності. У 1773 році, коли Юлії було 22 роки, було вбито її батька, після чого вона пережила сильний стрес, який привів її до паралічу. Незважаючи а серйозну хворобу, вона не залишила глибоке духовне життя, односельці приходили до неї за духовною порадою.

Під час Французької революції переховувала в своєму будинку священиків від переслідувань революційної влади. У 1789 році переїхала в Бетанкур. Коли переслідування Католицької Церкви у Франції закінчилися, занувала благодійну організацію для допомоги дітям і сиротам. Декілька дівчат-добровольців, які вступили в цю організацію і бажали допомагати Юлії Більяр у її діяльності, стали у подальшому основою для формування жіночої монашої організації “Сестри Пресвятої Діви з Намюра”.

У 1804 році, під час молитви до Пресвятого Серця Ісуса, Юлія Більяр чудом зцілилася від параліча, яким страждала протягом 22 років.

У 1906 році Юлія Більяр була стала беатифікована римським папою Пієм Х. У 1969 році вона була канонізована римським папою Павлом VI. Пам’ять – 8 квітня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

seventeen − thirteen =