Святий Людовік Марія Гриньон де Монфор

Святий Людовік Марія Гриньон де Монфор

Святий Людовік Марія Гриньон де Монфор

Святий Людовік Марія Гриньон де Монфор народився 31 січня 1673 року у Монфор-сюр-Ме (Франція), помер 28 квітня 1716 року у Сен-Лоран-сюр-Севр (Франція). Був священиком, письменником.

Навчався в семінарії Сан-Сюльпіс у Парижі, став священиком 5 червня 1700 року. Був капеланом у лікарні міста Пуатьє. Там зустрів Марію Людовік Тріше і з її допомогою заснував жіночий орден, метою якого була турбота про хворих. Деякий час жив у Парижі, а потім подорожував по північно-західних єпархіях Франції, проповідуючи. Під час своїх подорожей створив декілька благодійних шкіл. Заснував Мофортанське товариство Діви Марії. Помер у 1716 році.

Святий Людовік Марія де Монфор відомий як засновник маріології (розділ догматичного богослов’я, у якому розповідається про Діву Марію). Він написав працю “Трактат про вшанування Пресвятої Діви Марії”. Також святий Людовік Марія де Монфор був автором численних книг і 164 гімнів. Він написав книги “Любов до вічної мудрості”, “Лист до друзів Хреста”, “Таємниці Розарію”, “Як молитися з вервицею” і “Секрети Марії”.

Був беатифікований у 1888 році папою Левом ХІІІ. Канонізований папою Пієм ХІІІ у 1947 році.

Релігійна організація (сім’я) монфортанців складається з трьох релігійних конгрегацій – “Товариство Марії”, “Доньки Мудрості” і “Брати святого Габріеля”. Всі вони були засновані святим Людовіком. Організація (сім’я) монфортанців також включає в себе групи мирян.

У 1985 році невелика група християн під керівництвом бразильського професора Орландо Феделі заснували католицьку Культурну асоціацію Монфор, метою якої було розповсюдження християнства.

У 2003 році за участі братів святого Габріеля був створений Монфор Центр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fourteen − ten =