Свята Джемма Гальяні

Свята Джемма Гальяні

Свята Джемма Гальяні

Свята Джемма Гальяні (Гальяні Джемма Умберта Піа) народилася у багатодітній сім’ї італійського фармацевта Енріко Гальяні в італійському місті Капаннорі 12 березня 1878 року. Була п’ятою дитину. Невдовзі після її народження, щоби дати дітям хорошу освіту, сім’я переїзджає до італійської провінції Тоскана, місто Лукка.

У 1886 році померли батьки Джемми, вона стала самостійно виховувати своїх братів та сестер. Она хотіла вступити до монастиря, однак не зробила цього через своє слабке здоров’я та наявність обов’язків перед братами та сестрами. У 1899 році, коли їй було 20 років, у Джемми з’явилися стигмати. Вона заявила, що стала спілкуватися з Дівою Марією, ангелами та святими. За вимогою духовного батька Джемма молилася про припинення цих видінь і стигмати зникли.

Джемма жила бідно. Вона стала широко відома своїм святим життям у місті Лукка, але не знаходила підтримки свого духовногоо життя, зустрічаючи зневажливе і негативне відношення до її видінь серед рідних і церковних діячів. На початку 1903 року Джемма захворіла туберкульозом. Під час своєї нетривалої, але смертельної хвороби, отримала різні містичні об’явлення. На початку Страсного тижня її здоров’я різко погіршилося і вона померла на Страсну П’ятницю 11 квітня 1903 року.

Після смерті Джемми її духовний отець, який зберігав у таємниці всі її містичні переживання, написав детальну біографію, опублікував особистий щоденний та листи Джемми. Церковна влада після опублікування творів Джемми визнала справжність її містичного життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16 − 1 =