Святий Джузеппе Марія Гамбаро

Святий Джузеппе Марія Гамбаро

Святий Джузеппе Марія Гамбаро

Святий мученик Джузеппе Марія Гамбаро народився 7 серпня 1869 року у Галліаті, Італія, помер 7 липня 1900 року у Хунані, Китай. Був священиком, місіонером, належав до монашого ордену францисканців.

У 1896 році Джузеппе Марія Гамбаро прибув у Китай для того, щоб проводити там місіонерську діяльність. В Китаї він почав займатися духовною підготовкою місцевих кандидатів для вступу до католицької семінарії. Під час іхетуанського повстання боксерів у 1899 – 1900 роках у Китаї послідовники християнства жорстоко переслідувались повстанцями. 6 липня 1900 року Джузеппе Марія Гамбаро, повертаючись по ріці Хен’ян на човні разом з єпископом Антоніо Фантозаті, дізнався про загибель священика Чезідіо Джакомантоніо, а також про те, що католицький храм був спалений. Приставши до берега, він разом з Антоніо Фантозаті був побитий до смерті камінням місцевими жителями, які стали на сторону повстанців.

Джузеппе Марія Гамбаро був беатифікований 27 листопада 1946 року Пієм ХІІ і канонізований 1 жовтня 2000 року Іоанном Павлом ІІ разом із групою 120 китайських мучеників. Пам’ять – 9 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two + 1 =