Святий Алферіо

Сучасний вигляд міста СалерноСв.Алферіо народився в 930 році в м.Салерно, Італія, помер 12 квітня 1050 року в Кава де Тіррені, Італія. Князь Гвемар ІІ послав Алферіо послом до імператора Генріха ІІ Святого, щоби він надав допомогу у війні з візантійцями, які нападали на князівство Салерно.

Хвороба і обітниця святого Алферіо

Пересікаючи альпійські хребти він занедужав і попросився до монастиря Сан Мішель, там дав обітницю, що в разі одужання присвятить життя Богу. Алферіо після одужання став клюнійським монахом, в Клюні став священиком біля 991 року.

Діяльність святого Алферіо

Через декілька років правитель Салерно Гвемар ІІІ здійснював монастирську реформу, для роботи залучив Алферіо. Однак пропрацювавши над реформацією монастирів, Алферіо усамітнився в печерах біля г.Фінестра, де він разом з двома друзями став відлюдником. Згодом біля Алферіо стали збиратися бажаючі жити монашим життям і Алферіо заснував обитель, яка відома як абатство Св.Трійців Кава де Тіррені.

Алферіо віддав Богу душу 12 квітня 1050 року у віці 120 років, його поховали в печері, яка стала основою монастиря Св.Трійці.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nine + 18 =