Святий Сильвестро Гуццоліні

Святий Сильвестро Гуццоліні

Святий Сильвестро Гуццоліні

Святий Сильвестро Гуццоліні народився в 1177 році в місті Озимо, Італія, помер 26 листопада 1267 року у місті Фабіано, Італія. Монах-бенедектинець, відлюдник, засновник монашої конгрегації сильвестринців.

Сильвестро Гуццоліні народився в аристократичній сім’ї. Батько його відправив на навчання до Болонського універститету, де він вивчав теології. Після навчання він повернувся у рідне місто Озимо, де працював каноніком собору.

У 1227 році Сильвестро Гуццоліні вступив в конфлікт з місцевим єпископом і оселився у печерах Фразассі (система карстових печер у регіональному природному парку Гола делла Росса і Фразассі в області Марке, Італія).  Поблизу печери, яка називалася Гроттафучіле стали збиратися монахи, послідовники Сильвестро. Папа римський Григорій ІХ послав домініканців до печери Гроттафучіле, щоб Сильвестро заснував новий монаший орден. Сильвестр погодився і написав устав нового ордену на основі монашого правила святого Бенедикта.

У 1231 році Сильвестро залишив печеру Гроттафучіле і заснував монастир неподалік від міста Фабріано. Цей монастир став називатися абатством Монтефано і конгрегація, яка була заснована Сильвестро, отримала назву “Орден святого Бенедикта в Монтефано”. В Гроттафучіле залишилися  декілька монахів, цей монастир у печері існував до ХІХ століття.

У 1248 році устав нової монашої конгрегації, яка була заснована Сильвестро, був одобрений папою римським Інокентієм ІV. Монахи Монтефано заснувала багато чоловічих і жіночих монастирів в Центральній Італії. Монастир святого Бенедикта в Фабріано, який був заснований Сильвестро в 1224 році, став центром сильвестринців.

У 1589 році Сильвестро Гуццоліні був канонізований папою римським Климентом VIII. Пам’ять – 26 листопада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

six − five =