Свята Пауліна Боровик

Свята Пауліна БоровикБлаженна мучениця Пауліна Боровик (в монашому житті сестра Марія Феліціта) народилася 30 серпня 1905 року у селі Родня, Радинський повіт, Седлецька губернія, померла 1 серпня 1943 року у Новогрудку, Білорусія). Монахиня жіночої монашої конгрегації “Сестри Святого Сімейства з Назарету” (назаретанки). Одна з одинадцяти Новогрудських мучениць.

У 1932 році вступила до жіночої монашої конгрегації “Сестри Святого Сімейства з Назарету” (назаретанки). Новіціат проходила у Гродно, в цьому місті принесла вічні монаші обітниці, прийнявши ім’я Марія Феліціта.

У 1936 році разом з іншими монахинями на прохання єпископа приїхала до Новогрудка в Білорусії. Під час масових репресій проти мирного населення в Білорусії в серпні 1943 року запропонувала німецькій окупаційній владі замінити собою заарештованих мирних жителів і католицьких священиків. У ніч з 31 серпня на 1 вересня була заарештована разом з іншими монахинями монастиря і розстріляна вранці 1 вересня в лісі недалеко від Новогрудка.

5 березня 2000  року була визнана блаженною Іоанном Павлом ІІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × 3 =