Свята Марія Джуліані

Церква у місті ТайюаньСвята мучениця Марія Джуліані народилася 12 грудня 1875 році у місті Л’Акуїла (Італія), померла у місті Тайюань (провінція Шансі, Китай). Монахиня з монашої конгрегації “Францисканки Місіонерки Марії”. Пам’ять – 9 липня.

Марія Джуліані народилася 12 грудня 1875 року у бідній сім’ї. Її батько був атеїстом, тому не довзволяв своїй сім’ї відвідувати церкву. Мама Марії разом зі своєю донькою потайки ходили до церкви, дівчина була щиро віруючою католичкою.

У 1892 році Марія Джуліані вступила до новіціату жіночої монашої конгрегації “Францискани Місіонерки Марії”, через деякий час її послали з деякими іншими монахинями заснувати новий монастирський дім в Австрії.

У 1898 році до Турину на Міжнародну вистаку китайської культури та мистецтва прибув єпископ Франциск Фоголла, який подорожував з чотирма китайськими семінаристами по Європі.

Франциск Фогола у розмові із засновницею конгрегації “Францисканки Місіонерки Марії” Оленою Марією де Шаппотен запросив монахинь приймати участь в діяльності католицьких місій, які діяли у Китаї. На місію поїхали сім монахинь: Марія Герміна, Марія Клара, Марія Божого Різдва, Марія святого Іустіна, Марія Адольфіна, Марія Амандіна і Марія Миру (це чернече ім’я Марії Джуліані).

Через деякий час після приїзду Марії Миру до Китаю у 1899 році почалося іхетуанське повстання боксерів, під час якого переслідувалися християни. Марію Джуліані стратили в місті Тайюань 9 липня 1900 року.

Марія Джуліані була беатифікована 27 листопада 1946 року Пієм ХІІ і канонізована 1 жовтня 2000 року Іваном Павлом ІІ разом із групою 120 китайських мучеників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fourteen − 13 =