Свята Клелія Барб’єрі

Свята Клелія Барб'єрі

Свята Клелія Барб’єрі

Свята Клелія Барб’єрі народилася в 13 лютого 1847 році у Болоньї, тоді місто належало до Папської області, померла 13 липня1870 року. Вона була монахинею, заснувала жіночу монашу конгрегацію «Малі Сестри Сумної Діви Марії». Є наймолодшою засновницею католицької монашої католицької конгрегації.

Клелія народилася у бідній сім’ї, рано осиротіла – у неї помер батько. Тому з 8 років Клелія працювала разом з мамою на прядильній фабриці. З дитинства дівчинка була дуже побожною, з 14 років вона приймала участь в робітничому католицькому русі. Клелія була надзвичайно красивою і розумною, тож 1864 році її посватали, однак від одруження відмовилася, оскільки вирішила присвятити себе Богу.

1 травня 1868 року у віці двадцяти одного року вона заснувала разом з дівчатами-однодумцями Теодорою Баральді і Урсулою Донаті жіночу монашу конгрегацію «Малі сестри Божої Матері». Ця організація допомагала бідним та обездоленим. Через два роки після заснування конгрегації вона померла від туберкульозу.

Життя Клелії Барб’є показує, що християнство – не тільки ревні молитви, а й самовіддана праця, оскільки християнин насамперед повинен допомогти ближньому, який опинився в скрутній ситуації. Таким чином ми безпосередньо допомагаємо Ісусу Христу, якому даємо прихисток, їжу, захист.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 + thirteen =