Окремі сторінки і статті про Туринську Плащаницю

  1. The Face on the Shroud of Turin (http://www.geocities.com/­Paris/Parc/4752/shroud.html). Англійською мовою. Скульптор Віллем Бранка подає своє бачення обличчя з Плащаниці. Зображення дані у вигляді фотографій рельєфних зображень обличчя. Рельєфи можна замовити і оплатити на даній сторінці.
  2. Imago Christi, A Shroud Interest Group (http://www.open.org/~imago). Англійською мовою. Організація заснована Мішелін ЛеМарджі, істориком і сіндологом. Призначення групи “Зображення Христа” – “досліджувати, вивчати і популяризувати” інформацію про Туринську Плащаницю. Сама сторінка розповідає про організацію і містить кольорову фотографію копії Плащаниці, яка приписується Альбрехту Дюреру і датується 1516 роком.
  3. Гай Гремер “Іонізація дає прояснення у питанні Туринської Плащаниці” (Guy Gramer “Ionization Ressurects The Shroud of Turin”) (http://www.direct.ca/trinity/shroud1.html). Публікується на сайті The Triniuti Report (http://www.direct.ca/trinity). Автор використовує у своїй статті найновіші дослідження. Гай Гремер з довір’ям ставиться до проведеного радіовуглецевого датування Плащаниці, але вказує, що дата ХІІ століття є наслідком іонізації. Написано 19 січня 1997 року.
  4. Джуді Сігел “Місцеві рослини доводять автентичність Туринської Плащаниці” (Judy Siegel “Local Plant Evidence Supports Authenticity of Shroud of Turin”) (http://www.jpost.com/com/Archive/14.Apr.1997/News/Article-7.html). Стаття розміщена у виданні “The Erusalem Post Internet Edition”. Подаються напрацювання науковців Венджера і Даніна, які досліджували відбитки рослин на Плащаниці. Згідно з Даніном, доводиться, що Плащаниця походить з Палестини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + nineteen =