Документи, використані у роботі над книгою “Туринська Плащаниця”

Зображення розп'ятого Христа, основане на даних з Туринської Плащаниці

Зображення розп’ятого Христа, основане на даних з Туринської Плащаниці

Плащаниця мовить: вірте у Божу любов і втікайте від нещастя гріха (The Shroud whispers: believe in God`s love and flee from the misfortune of sin) (http://sindone.torino.chiesacattolica.it/en/past/papagp.htm). Промова папи римського Іоанна-Павла ІІ під час візиту до Турина 23-24 травня 1998 року. У промові подається позиція Католицької церкви щодо Плащаниці. Зокрема, питання автентичності повинні вирішувати вчені за допомогою неупереджених об’єктивних досліджень. Церква закликає шанувати Плащаницю як ікону, що містить у собі згадку про Ісуса Христа [1].

Речь рефендария Григория по случаю переноса в Константинополь эдесского образа в 944 году (http://www.shm.ru/shr_georg.htm). Промова рефендарія Григорія має опис Мандиліону, з якого можна визначити, що зображення є монохромним і містить ще деякі ознаки, за якими його можна співставити з Туринською Плащаницею [2].

 

[1] The Shroud whispers: believe in God`s love and flee from the misfortune of sin// Archiodiese of Turin Website (http://sindone.torino.chiesacattolica.it/en/past/papagp.htm), 21.03.00, (23-24 травня 1998).

[2] Речь рефендария Григория по случаю переноса в Константинопіль эдесского образа в 944 году// Туринская Плащаница SHROUD.SHM.RU Российский Центр Туринской Плащаницы (http://www.shm.ru/shr_georg.htm), 07.11.99, (1996).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eighteen − seventeen =